Ecos3 Organik Ev Temizlik Seti ( 7 Ürün )

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: ECOSST1
  • Stok Durumu: 12
  • ₺300,00

  • Vergiler Hariç: ₺254,24

·         SET İÇERİĞİNDE 7 ÜRÜN BULUNMAKTADIR:

Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı + Organik Çamaşır Yumuşatıcı + Organik Otomatik Bulaşık Makinesi Jeli + Organik Elde Bulaşık Deterjanı + Organik Sıvı Sabun Aloevera + Floral + Beyaz Manolya.

·         ÇAMAŞIR DETERJANI: Konsantre formülü ile 22 yıkama. Güçlü enzim teknolojisi ile lekeleri kolayca çıkarır. Beyaz, renkli, tül, perde, yorgan, pamuklu, sentetik tüm çamaşırların temizliği için kullanılabilir. Dokuların içine işleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok eder. Çamaşırı sertleştirmez, yıpratmaz, renkleri korur. Düşük ısılarda bile etkili performans gösterir. Suda iyi çözünür, kolayca durulanır. Zor ve inatçı lekelerde direkt kullanım ile leke çıkarıcı olarak kullanılabilir. İçerindeki çiçek kokusu ile yıkama sonrası çamaşırlarda hoş ve kalıcı bir koku bırakır. Elde &amp, makinede yıkamaya uygundur.

·         ÇAMAŞIR YUMUŞATICI: Konsantre formülü ile 30 yıkama. Doğaya ve insana zarar vermeyen bitkisel içerikli formüle sahiptir. Kolay durulanır ve çamaşır dokusunu yıpratmadığı için giysilerin ömrünü uzatır. Kumaş liflerini gevşettiği için kolay ütüleme sağlar. Kokusu uzun süre etkilidir. Elde &amp, Makinede Yıkamaya Uygundur.

·         BULAŞIK MAKİNESİ JELİ: Konsantre formülü ile 30 yıkama. Kolay durulanır kalıntı bırakmaz. 7’si bir arada formüle sahiptir. Metallerde kararma ve korozyonu önler. Cam bulaşıklarda çizik oluşumunu engeller. Parlatıcı etkisiyle bulaşıklarda su lekesi bırakmaz.

·         ELDE BULAŞIK DETERJANI (500 ml): İçeriğindeki saf ve doğal aktif bileşenler sayesinde güvenli ve etkili temizlik sağlar. Ekolojik içeriği ile bulaşıkların temizliğinde güvenle kullanılır. İçeriğindeki Organik Portakal yağı sayesinde bulaşıklarınızı yağ ve kirden arındırır. Yoğun kıvamlı ve konsantredir. Az köpürür, kalıntı bırakmaz ve kolay durulanır.

·         SIVI SABUNLAR ALOEVERA, FLORAL, BEYAZ MANOLYA ( 3 x 500 ML): Bakım yapan özel formülü ile ellerinizin ihtiyaç duyduğu temizliği sağlar. Kolay durulanır, hoş kokulu esansıyla doğal ferahlık sağlar. ICEA ORGANIC COSMETICS, Helal, Vegan ve Cruelty-Free Sertifikalıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

·         TUM ECOS3 ÜRÜNLERİ ICEA, Helal, Vegan ve Cruelty-Free Sertifikalıdır

·         Doğaya ve insana dost, yüksek saflıkta, bitkisel bazlı, yumuşak ve yüksek performanslı hammaddelerden üretilir

·         Biyoçözünür formülleri sayesinde, doğada kısa süre içinde parçalanır

·         Klor İÇERMEZ

·         Fosfat İÇERMEZ

·         Ağartıcı İÇERMEZ

·         Amonyak İÇERMEZ

·         Boya İÇERMEZ

·         Çamaşır Suyu İÇERMEZ

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺300,00

2 Taksit ₺306,30(2x₺153,15)
4 Taksit ₺312,30(4x₺78,07)
6 Taksit ₺318,30(6x₺53,05)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.