• Naturiga Organik Klorella Tozu 100 gr

Naturiga Organik Klorella Tozu 100 gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: NAT19
  • Stok Durumu: 6
  • ₺84,90

  • Vergiler Hariç: ₺78,61

%66 Protein ve yüksek D ve B12 vitamini içeren,dünyanın en eski besin kaynaklarından biri olan Klorella(Chlorella) yosunu öğünlerinizi güçlendirin!

Klorella(Chlorella) yeşil bir alg(yosun) türüdür ve binlerce yıldan günümüze değişmeden gelmiş önemli besinlerden biri olarak bilinir.

Vitamin,mineral,enzimler,çeşitli antioksidanlar içermektedir.

Kalite ve üretim

Naturiga’nın Klorellası(Chlorella) Güney Çin Denizi'nde Hainan bölgesinde bulunan zengin ormanlarla çevrili,kentsel ve tarımsal kirlilikten korunmuş,tertemiz tropik iklimi ve havası ile yüksek mineralli suyu bulunan ve bölgenin  "yerel Hawaii'si" olarak adlandırılan bir adada yetişir.Adanın yeraltı kaynak sularından filtrelenerek alınan,sertliği düşük sularda yetiştirilen Klorella,tropikal bölgenin güneş ışınlarını emerek yüksek klorofil oranlarına ulaşır.

 

Hasat edilen klorella(Chlorella) titizlikle ince gözenekli eleklerle sudan elenir, hassas klorella(Chlorella) hücreleri yakalanır, ardından maksimum besin maddesini korumak için elde yıkanır ve kurutulur.Klorella tozu insan bağırsağının parçalayamayacağı çözünmez ve zorlu klorella hücre duvarlarını parçalamak için ekstra mekanik olarak öğütülür. Bu hayati süreç, sindirim esnasında klorellanın besin öğelerinin maksimum derecede emilimini sağlar.

Aldığınız klorellanın "broken cell” özellikte olması bu nedenle önemlidir.

B12,D vitamini, proteinden(%66)  zengindir.1 porsiyon kullanım ile günlük D vitamini ihtiyacının yaklaşık %72 sini karşılar.

Klorella(Chlorella),yüksek klorofil içerir.Klorella(Chlorella) gluten içermez.

Naturiga'nın Klorellası renklendirici,katkı maddesi,ilave şeker,raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.Sertifikalı organik ve %100 Klorella yosunu tozudur.

Menşei:ÇİN/Güney Çin Denizi/Hainan Adaları

Nasıl kullanırım?

Tercihen sabahları olmak üzere,günün herhangi bir zamanında kullanılabilir.Yemeklerden önce büyüklüğüne göre değişmekle beraber yaklaşık 1- 1,5 çay kaşığı(yaklaşık 3 gr) klorellayı 1 bardak limonlu suya karıştırarak,taze sebze & meyve sularına,smoothilere,maden suyuna ekleyerek kullanabilirsiniz.

Spirulina dahil,diğer besin tozları ile beraber de kullanabilirsiniz.Klorellanın tadı Spirulinaya göre çok daha yumuşak içimlidir,kokusu daha hafiftir.

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺84,90

2 Taksit ₺86,68(2x₺43,34)
4 Taksit ₺88,38(4x₺22,09)
6 Taksit ₺90,08(6x₺15,01)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: superfoods, super gidalar,