• Misbahce Aydınlatıcı Leke Karşıtı Konsantre 30 Ml

Misbahce Aydınlatıcı Leke Karşıtı Konsantre 30 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: MSBHCE2020
  • Stok Durumu: 5
  • ₺320,00

  • Vergiler Hariç: ₺271,19

Leke karşıtı bakımda etkili ve güçlü doğal yağlarla, ileri teknoloji ile geliştirilmiş bitkisel aktifleri tek bir şişede buluşturan iddialı formül: Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre, daha aydınlık ve eşit cilt tonu için kapsamlı bir leke karşıtı bakımı sunuyor.

Antioksidan açısından zengin bitkisel yağlarla hazırlanan bazı, aromatik yağlar ve bitkisel aktiflerle sinerji yaratarak leke bakımını ileri seviyeye taşıyor.

Formülünde leke karşı bakıma dair yıldız içerikleri barındıran konsantre, gücünü içeriğindeki Meyankökü, Hatmi ve Pirinç Kepeği aktifleri ve Hibiskus Özü’nden alarak var olan koyu lekelerin azalmasına yardımcı olurken, yeni leke oluşumunu engellemeye karşı da bakım yapıyor.

Yoğun antioksidan içeriğiyle bitkisel Skualan, soğuk sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı ve E vitamini serbest radikallere karşı savaşarak cildi korumaya alıyor.

Hibiskus Özü, elastini ciltte tutarak yaşlanma problemi ile savaşırken doğal olarak içerdiği AHA’lar; malik asit sayesinde tıkanmış gözeneklerin arınmasını sağlar, doğal olarak çok düşük dozda eksfoliasyon sağlayarak cilt tonunu eşitlemeye ve cildi canlandırmaya yardımcı olur.

Leke karşıtı bakımda öne çıkan aromatik yağların hoş harmonisiyle cilt bakımını keyifli bir ritüele dönüştürüyor. Bergamot, Itır, Gül, Vetiver ve Sandal Ağacı’nın lüks dokunuşunu ve cilt üzerindeki canlandırıcı etkilerini cildinize bırakıyor.

Leke karşıtı bakımda gelenekselleşen çözümlerden ileri teknoloji ile maksimum etki alan formül, daha aydınlık, canlı ve eşit tonda görünüm sağlamayı hedefliyor.

İçindekiler: Skualan, Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Kolza Tohumu Yağı, Kuşburnu Çekirdeği Yağı, Ayçiçek Özlü E Vitamini, Bergamot Uçucu Yağı (FCF), Vanilya, Meyankökü Özü, Hibiskus, Vetiver Uçucu Yağı, Itır Uçucu Yağı, Sandal Ağacı Uçucu Yağı, Hatmi Kökü Özü, Pirinç Kepeği Özü, Havuç Yağı, Gül Uçucu Yağı.

Doğal olarak uçucu yağların içeriğinde bulunan alerjenler: *Limonene, *Geraniol, *Citronellol, *Linalool, *Citral, *Isougenol.
 
Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Alerjen içerir, tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız.Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklayınız.12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺320,00

2 Taksit ₺326,72(2x₺163,36)
4 Taksit ₺333,12(4x₺83,28)
6 Taksit ₺339,52(6x₺56,59)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

·         Koyu leke oluşumuyla mücadele eder.

·         Doğal olarak içerdiği C vitamini yükü ile yaşlanan cildi sarsarak kolajen salgısını tetikler.

·         En önemlisi doğal AHA içerir ki alfa-hidroksi asit olarak bilinen bu harika yapı cilt yenilenmesini ve daha eşit tonda bir doku oluşmasına destek olur.

·         Cildi yumuşatır.

·         Yüzdeki şişliği hafifletir.

·         Eşit renk tonu oluşumunu destekler.

·         Cilt iritasyonlarını rahatlatır / hafifletir.

·         Nemlendirmeye destek olur.

               

                     Kullanım Önerileri

Mutlaka Aktif Yüz Suyu ile kullanımı önerilir. Temiz cilde spreylediğiniz Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu’ndan sonra 2-3 damla Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre’yi tüm yüze uygulayınız. Lekeye yatkın ciltlerin mutlaka sonrasında güneş koruyucu krem uygulamasını öneririz. Sabahakşam kullanılması uygundur. Göz ile temasından kaçınınız.

Etiketler: misbahce,