Bayrak Çiftliği Organik Sirke 500 Ml X 4 Adet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: BYCLK40
  • Stok Durumu: 40
  • ₺112,00

  • Vergiler Hariç: ₺103,70

1 adet Organik Elma Sirkesi 500 ml

1 adet Organik Alıç Sirkesi 500 ml

1 adet Organik Kıızılcık Sirkesi 500 ml

1 adet Organik Acuk Yaban Elması Sirkesi 500 ml

İÇİNDEKİLER ORGANİK KIZILCIK MEYVESİ HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ AĞZI KAPALI MUHAFAZA EDİNİZ Bu ürün Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan ormanlık alanlardan elde edilen Orser Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılan organik kızılcık meyvesi ile üretilmiştir. Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla, organik kızılcıkların odun ateşinde ısıtılıp ardından süzülen suların doğal fermentasyona bırakıldığı için özellikle tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde “ana” adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bu durumda sirke tekrar süzülerek kullanılır. Dolayısıyla fermantasyon dervam eder. Bunun sebebi sirkenin pastörize ve filtre edilmemiş olmasıdır.

İÇİNDEKİLER ORGANİK ELMA HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ AĞZI KAPALI MUHAFAZA EDİNİZ Bu ürün Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan ormanlık alanlardan elde edilen Orser Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılan organik elma ile üretilmiştir. Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla, elmalarının odun ateşinde ısıtılıp ardından süzülen suların doğal fermentasyona bırakıldığı için özellikle tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde “ana” adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bu durumda sirke tekrar süzülerek kullanılır. Dolayısıyla fermantasyon dervam eder. Bunun sebebi sirkenin pastörize ve filtre edilmemiş olmasıdır.

İÇİNDEKİLER ORGANİK YABAN ELMASI (ACUK) HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ AĞZI KAPALI MUHAFAZA EDİNİZ Bu ürün Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan ormanlık alanlardan elde edilen Orser Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılan organik yaban elmasından üretilmiştir. Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla, yaban elmalarının odun ateşinde ısıtılıp ardından süzülen suların doğal fermentasyona bırakıldığı için özellikle tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde “ana” adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bu durumda sirke tekrar süzülerek kullanılır. Dolayısıyla fermantasyon dervam eder. Bunun sebebi sirkenin pastörize ve filtre edilmemiş olmasıdır.

İÇİNDEKİLER ORGANİK ALIÇ MEYVESİ HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ AĞZI KAPALI MUHAFAZA EDİNİZ Bu ürün Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan ormanlık alanlardan elde edilen Orser Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından sertifikalandırılan organik Alıç meyvesinden üretilmiştir. Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla, alıçların odun ateşinde ısıtılıp ardından süzülen suların doğal fermentasyona bırakıldığı için özellikle tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde “ana” adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bu durumda sirke tekrar süzülerek kullanılır. Dolayısıyla fermantasyon dervam eder. Bunun sebebi sirkenin pastörize ve filtre edilmemiş olmasıdır.Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺112,00

2 Taksit ₺114,35(2x₺57,18)
4 Taksit ₺116,59(4x₺29,15)
6 Taksit ₺118,83(6x₺19,81)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: organik sirkeler,