Organik Talkım Elma Sirkesi 500 ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: RALI1
  • Stok Durumu: 99
  • ₺30,00

  • Vergiler Hariç: ₺27,78

Ralila Organik Talkım Elma Sirkesi 500 ml Ham Damıtılmamış.

Talkım, sürgün uçların, çiçekle sonuçlandığı durumdur. Sağlıklı bir ömür sağlar, metabolizmanın sağlıklı işleyişi ve vücudun alkali dengesi için gerekli sağlık ürünüdür.

Doğal, damıtılmamış, ham, işleme tabi tutulmamış elma sirkesi gerçekten Tabiat Ana' nın hazırladığı en mükemmel gıdalardan birisidir.

Sağlıklı bir ömür sağlar, metabolizmanın sağlıklı işleyişi ve vücudun alkali dengesi için gerekli sağlık ürünüdür.

Batı Karadeniz Bölgesi' nde doğal ortamında yetişen dayanıklı kış elmalarından organik olarak üretilir. Özel tekniklerle organikliği korunarak üretilen Talkım, zengin elma aromasını ve elmanın güçlü bileşenlerini içinde barındıran, kullanana sağlıklı ömür kazandıran bir sirkedir. Organik Elma bize en fazla sağlık veren bir meyvedir. Birçok yararlı vitaminler ve fosfor, potasyum, magnezyum, demir gibi mineraller ve birçok izmineraller ihtiva eder. Elmada bulunan bütün bu yararlı maddeler Organik Talkım Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesinde mevcuttur

Tarihteki ilk Hekim olan Hipokrat, tamamen doğal - damıtılmamış elma sirkesinin - güçlü bir beden temizleme ve iyileştirme iksiri olduğunu, daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşam için mikroplar ve bakterilerle savaşan, doğal bir antibiotik olduğunu keşfetmiş ve tedavi aracı olarak kullanmıştır.

Ralila Organik Talkım aşısız tür Elma Sirkesi

 

Arındırıcı gücü yüksek bir sağlık ürünüdür. Vücudun yağ, mukus ve balgam bölgelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlayarak sağlığımızı düzene sokar. Karaciğer, Böbrek gibi vücudun hayati organlarının alkali dengesini koruyarak sağlıklı yaş almayı sağlar.

 

Ralila Organik Talkım Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesi Potasyum vücut içinde eskimiş dokuların yenilenmesi için esastır. Nasıl kalsiyumun kemikler ve dişler için önemi varsa, potasyum da yumuşak dokuların onarımı için çok önemlidir

 

Diyabet, Obezite, Egzama, Varis, Selüloit, Kolesterol, Astım, İshal, Saman Nezlesi, Kalp Yanması, Yüksek Kan Basıncı (Tansiyon), Böbrekler, Akne, Mantar Enfeksiyonları rahatsızlıklarında kullanılan bir sağlık ürünüdür.

 

Metabolizmanın sağlıklı işleyişini sağlayarak, sağlıklı bir ömür sağlar,

 

Başta Karaciğer, Böbrekler ve damarlar olmak üzere vücudu detoks eder, karaciğer yağlanmasını, göbek ve bel çevresindeki yağlanmayı giderir.

 

Diyabetli hastaların günde 1 yemek kaşığı, elma sirkesi tüketerek daha düzenli kan şekeri değerlerine sahip oldukları araştırmalarla desteklenmektedir. Diyabetli hastalarda iyi kolesterol olan HDL seviyesini de arttırdığı gözlenmektedir.

 

Soğuk algınlığında ve boğaz enfeksiyonlarında kullanıldığında hücre yenilenmesi özelliği nedeniyle çabuk iyileşme sağlar.

 

İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesinde etkilidir.

 

Uyku bozukluklarının giderilmesini sağlar, kulak çınlamasını önler.

 

Saçların kepek sorunlarının giderilmesinde kullanılır, saç hücrelerinin canlanmasını sağladığından saçların gürleşmesinde etkilidir. Saçlar ıslakken diplere uygulanıp 2 dakika beklenir ve durulanır. Her banyoda yapılabilir.

 

Kabızlığı giderir. Sindirim sisteminin düzenli işleyişini sağlar. Mide asidinin dengesini sağladığından, mideyi yatıştırır.

 

Fazla kilolar için kullanılmak istenirse, mutlaka, yemeklerden önce alınmalıdır.

 

Kullanımı

 

Günde 3 kez aç olarak 2 çorba kaşığı alınır. Günde toplam 6 kaşık Talkım, bağışıklık sistemini güçlendiren, salgın rahatsızlıklardan koruyan, sağlıklı ömür sağlayan şifalı bir sağlık ürünüdür.

 

Gün içerisindeki öğünlerde alınamaması durumunda, her sabah 1/3 çay bardağı içilmesi sağlıklı yaşamak için en iyi seçimdir.

 

Yemekten önce bir yemek kaşığı Organik Talkım, Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesi ve su karışımı alındığı zaman ishali ve sindirim rahatsızlıklarını önlediği gözükmektedir.

 

Organiktir, hiçbir katkı maddesi içermez. UV ışığından korumak için karanlık yada loş bir dolapta saklayınız.

talkım elma sirkesi, organik talkım elma sirksei, organik talkım sirkasi, ralila talkım

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺30,00

2 Taksit ₺30,63(2x₺15,31)
4 Taksit ₺31,23(4x₺7,81)
6 Taksit ₺31,83(6x₺5,30)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.