• Misbahce Bentonit Kili 50 gr

Misbahce Bentonit Kili 50 gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: MSBHCE175
  • Stok Durumu: 16
  • ₺40,00

  • Vergiler Hariç: ₺33,90

Eski volkanik dağların külü, sodyum bentonit kili açık yeşil renklidir. Cilde maske olarak veya banyo suyuna atılarak kullanılabilir. Negatif elektrik yükünü kaybetmemesi için plastik, cam veya tahta kaplarda muhafaza edilmelidir. Misbahçe Sodyum Bentonit Kili cildi arındırarak gözenekleri temizlerken, içerdiği yararlı mineralleri cilde bırakır, gözeneklerin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır. Doğal peeling özelliğiyle cildi nazikçe ölü derilerden arındırır. Yağlı ciltler için idealdir, karma ciltler T bölgesine uygulayabilir.

Çıkartıldığı yer: Türkiye

İçindekiler: %100 Bentonite

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Metal ile temasından kaçınınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺40,00

2 Taksit ₺40,84(2x₺20,42)
4 Taksit ₺41,64(4x₺10,41)
6 Taksit ₺42,44(6x₺7,07)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

%100 doğal içeriktir

Cildi arındırır, doğal peeling yapar

Mineral açısından zengindir

Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır

Kullanım Önerileri

Bentonit kilinin aktif olması için su eklemek gerekir. İçme suyu veya gül suyu tercih edebilirsiniz. Kil doğal yapısı gereği topaklanmaya müsaittir, topaklanmayı engellemek ve nem katmak için 1 kaşık bentonit kilini 1 kaşık bal ile iyice karıştırınız. Üzerine 1 kaşık gül suyunu yavaşça karıştırarak ekleyiniz. 10-20 dakika bu karışımı bekletebilirsiniz iyice aktif olması için. Daha sonra yüze uygulayınız, 5-15 dakika beklettikten sonra yıkayarak durulayınız. Kurumuş kilin ciltten durulanması kolay olmayabiliyor, ılık suyla ıslatılmış havlu yardımıyla nazikçe yüzünüzü silerek çıkartabilirsiniz.

Etiketler: maske,