• The LifeCo Baby Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 750 ml

The LifeCo Baby Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 750 ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: THELIFE156
  • Stok Durumu: 6
  • ₺46,90

  • Vergiler Hariç: ₺39,75

Bebeğiniz için temiz içerikli ve sentetik parfüm içermeyen temizlik ürünleri formüle edildi.

The LifeCo Baby Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı bebeğinizin hassas cildi için parfümsüz bir şekilde üretilmiştir. Renkli, beyaz ve hassas çamaşırlar için kullanıma uygundur.

Her ısıda etkili performans gösterir. Suda kolay çözünür, kalıntı bırakmaz ve hızlı durulanır. Zor ve inatçı lekelerde direkt kullanım kolaylığı sunar. Hem makine hem de elde yıkama için uygundur.

Etkili formüle sahiptir.

 

Ağartıcı, fosfat, boya ve amonyak içermez.

 

Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

ICEA (İtalya Etik ve Çevre Sertifikasyon Enstitüsü) sertifikalı, organik, bitkisel bazlı, GDO içermeyen ham maddelerden üretilmiştir.

 

İyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamıştır.

 

 Vegandır. Hayvansal kaynaklı ham madde içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 

Ambalajı geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri dahilinde denetimden geçmiştir.

 

 

Kullanım Talimatı: Orta su sertliği (2,5 milimol CaCO3/L) ve 4,5 kg çamaşır için önerilen miktar: Normal kirli çamaşırlarda 35 ml (1 kapak ve 1/3 kapak), çok yoğun kirli çamaşırlarda 50 ml (2 kapak) kullanınız. Sert su için belirtilen miktarlara artı 25 ml (1 kapak) ekleyiniz. Zor lekelerde, yıkama öncesi lekenin üzerine direkt dökünüz ve bir süre bekledikten sonra yıkama yapınız.

 

Tüketicinin Dikkatine: Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Yutulması halinde; ambalaj veya etiketi ile birlikte derhal doktora gidiniz. Gözle teması halinde; Hemen bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz. H315:Cilt tahrişine yol açar.

 

Content: (Reg, CE 648/2004): Aqua, %5-%15 Anionic Active Mater, %5-%15 Non-ionic Active Matter, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Enzyme, Parfum, Phenethyl Alcohol, Ethyihexyl Glycerin.
İçerik: Aqua, Sodium Lauryl Ether Sulfate, Blend of Ethoxylated fatty alcohol and fatty acid, Fatty alcohol C 12-18 +7E0, Citric Acid, Glutamic Acid, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Monopropylen Glycol, Potassium Hydrokside, **Aloe Barbadensis Leaf Extract, Enzyme, Calcium Chloride, Parfüm, Phenethyl Alcohol, Ethyihexyl Glycerin. (**Organic Ingredient)


Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺46,90

2 Taksit ₺47,88(2x₺23,94)
4 Taksit ₺48,82(4x₺12,21)
6 Taksit ₺49,76(6x₺8,29)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.