Ralila Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratı 250 ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: RALI8
  • Stok Durumu: 2-3 Gün İçinde
  • ₺125,00

  • Vergiler Hariç: ₺115,74

Ralila Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratı 250 ml

Batı Karadeniz Bölgesi' nde organik yetiştirilen siyah kokulu asma üzümün çekirdeğinden üretilmiştir. Hücreleri yeniler, Yaşlanmayı geciktirir.

Batı Karadeniz Bölgesi' nde organik yetiştirilen siyah kokulu asma üzümün çekirdeğinden üretilmiştir.

 

Hücreleri yeniler, Yaşlanmayı geciktirir

Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratı E vitamininden 50 kat, C vitamininden 30 kat daha güçlü en doğal antioksidandır. Antioksidanlar vücudumuzda kimyasal reaksiyonlar sonucu oluşan veya dışarıdan stres, güneş ışınları, sigara, alkol, çevre kirliliği ile alınan zararlı maddeleri yani serbest radikalleri etkisiz hale getirirler. Böylece yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında önemli rol oynarlar.

Böbreküstü bezlerinin sıvı salgılamalarını sağlar, yaşamsal önemi olan böbreküstü bezlerinin sağlıklı çalışmasını destekler. Sinirlilik yüksek olduğu durumlarda kullanılmalıdır.

 

Stresin etkilerinden korur.

 

Beyaz kan hücrelerinin üretimini artırır. Damarları güçlendirir.

 

Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratı içerdiği F vitamini sayesinde tekli ve çoklu doymamış yağ asitleri ile değerli bir cilt bakım ürünüdür. Uzmanlara göre vücudun hücre üretimi 25 yaşından sonra yavaşlamaktadır. Bu yavaşlamanın deformasyonlarını yok etmek için uluslararası otoritelerce de kabul edilen ve bilinen en kuvvetli antioksidan Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratıdır.

 

Bağ dokularını güçlendirerek, cildin sarkmasına ve kırışıklıklara engel olur. Cildin elastikiyet kazanmasını sağlar.

Cildi canlandırır, diri ve düzgün görünümünü sağlar.

Saç diplerine uygulandığında saç hücrelerini güçlendirir.

 

Araştırmacılar son yıllarda, organik üzümün en önemli özelliklerinin, çekirdeğinden geldiğini (OPC) oligoremic proant hocyanidin teken maddesi içermektedir. Doğada en yaygın olan OPC kaynağı üzüm çekirdeğidir. Bir kg OPC elde etmek için bir ton üzüm çekirdeği ekstrasyonu yapılmaktadır

 

Kullanımı

Her öğün yemeklerden önce 1 çorba kaşığı, günde toplam 3 çorba kaşığı alınmalıdır. Gün içinde unutulan veya alınamayan öğün için akşam telafi edilip, toplam 3 kaşığın tamamlanması gerekir.

Organik Resveratrol ile birlikte alındığında kan değerlerinin arttığı görülmektedir. Her öğünden yarım saat önce 1 çorba kaşığı resveratrol + 1 çorba kaşığı organik siyah üzüm çekirdek ekstratı alınarak günde toplam 6 kaşık alınmalıdır.

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺125,00

2 Taksit ₺127,62(2x₺63,81)
4 Taksit ₺130,12(4x₺32,53)
6 Taksit ₺132,62(6x₺22,10)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.