• Eğriçayır Organik Su Bazlı Propolis 20ml

Eğriçayır Organik Su Bazlı Propolis 20ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: ECMT12
  • Stok Durumu: 58
  • ₺50,00

  • Vergiler Hariç: ₺46,30

Propolis, bitki reçinelerinden arılar tarafından üretilen güçlü bir doğal ürün. Arılar, kovanı bakterilerden, dış tehditlerden korumak ve sterilize etmek için propolisi kullanırlar.Propolis tüm kovan için adeta bir savunma mekanizması gibidir.


Propolis Organik Eğriçayır (Su Bazlı) (Çocuklar için tavsiye edilen)

 

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002830-23.06.2017 TURKGAP Organik Sertifikalı

İçindekiler: Su, Organik Propolis

%33 organik ham propolis kullanılarak hazırlanmıştır. ALKOL İÇERMEZ.

Organik tarım yönetmeliğine uygun üreitlmiştir.

 

Propolis Nasıl Kullanılır?

Organik Propolis Damla 1 yaşından sonra çocuklar tarafından ve yetişkinler tarafından, kullanılabilir. Herhangi bir başka uzman tarafından size özel bir kullanım tavsiye edilmemişse;

 

1 yaşından sonra 2 yaşına kadar günde 5 damla,

2 yaş ile 4 yaş arası günde 10 damla,

4 yaşından sonra tüm çocuklar ve yetişkinler için günde 20 damla kullanılmasını tavsiye ederiz. Organik Damla Propolis’i süt, meyve suyu, su gibi içeceklere damlatarak içebilir , pekmez bal gibi gıdalar dan bir kaşığa konularak üzerine damlatılabilir ya da doğrudan tüketebilirsiniz.

 

Propolis Arı ürünlerine alerjisi veya hassasiyeti olan kişilerde alerjik etki gösterebilir.


Propolis nedir?

Propolis, bitki reçinelerinden arılar tarafından üretilen güçlü bir doğal ürün. Arılar, kovanı bakterilerden, dış tehditlerden korumak ve sterilize etmek için Propolis'i kullanırlar. Propolis tüm kovan için adeta bir savunma mekanizması gibidir.


Eğriçayır Su Bazlı Organik Propolis Damlanın Farkı Nedir?

Saf Propolisi toplamak için kovanlarımıza yerleştirdiğimiz aparatları kullanıyoruz. Saf Propolis arılardan elde ettiğimiz haliyle insanlar tarafından kullanılabilir olmadığı için su ile Propolis’i çözüyoruz. Bu işlem uygulanırken Propolis içindeki besin değerlerini ve faydalı içeriklerin etkisini kaybetmemek büyük önem taşıyor. TÜBİTAK ve Uludağ Üniversitesi’nde yaptırdığımız analizler ile başta propolis içeriğindeki Flavonoidler olmak üzere propolisi insanlar için faydalı kılan besin öğelerinin etkisini kaybetmemesine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle Eğriçayır Organik Propolis tüketicilerimizin çok tercih ettiği ve en çok teşekkür mesajı aldığımız ürünlerimiz arasında geliyor.

Propolisin koruyucu savunma sistemi ve antioksidan özellikleri içerdiği aktif bitki bileşenlerinden gelir. Propolis içerisinde bulunan 22 bileşen ile bu yüzyılda keşfedilen mükemmel bir doğal ürün olma özelliği ile büyük önem kazandı.

Tek Çekim(Tüm Bankalar) : Tek Çekim Komisyonu(%0) ₺50,00

2 Taksit ₺51,05(2x₺25,52)
4 Taksit ₺52,05(4x₺13,01)
6 Taksit ₺53,05(6x₺8,84)


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.